Spoštovani starši.

Po skoraj štirih mesecih šolanja na daljavo  se končno vračamo v šolo še učenci in učiteljica 4. in 5. razreda.

Ko smo odhajali na jesenske počitnice, smo že vedeli, da nas zopet čaka delo na daljavo. Nihče od nas pa zagotovo ni pričakoval, da nas bodo povezovali le ekrani kar štiri mesece, Ob slovesu smo razmišljali: “Nobena stvar ni tako slaba, da ne bi bila za nekaj dobra.” Zagotovo so dobrodošla nova znanja in spretnosti v zvezi s tehnologijo. Najbolj dragoceno pa je spoznanje, kaj nam pomeni šola oz. šolanje v živo.

Hkrati se vam, spoštovani starši, iskreno zahvaljujem za vaše sodelovanje in predvsem podporo (tako tehnično kot moralno) v vseh teh 13 – ih tednih šolanja na daljavo. Brez vas zagotovo ne bi uspeli narediti vsega, kar smo naredili.

Natančna navodila o poteku dela so vaši otroci že prejeli na petkovi jutranji VK. Glede na še vedno zahtevno epidemiološko situacijo pa bo potrebno dosledno izvajati preventivne in varnostne ukrepe, ki so zapisani v Protokolu za preprečevanje nalezljivih bolezni za PŠ Bukovščica.

Uspešen in varen povratek nazaj v šolske klopi vam želim Alenka Magajne Germ