Zelo sem se imela dobro na Planici in na igrišču. Brina

Všeč mi je bilo, ko smo nabirali kostanj in ko smo igrali nogomet. David

Dobro je bilo, ko smo z bratrancem Davidom tekli po gozdu in smo se šli nogomet. Janez

Všeč mi je bilo, ker smo hodili dolgo in imeli čas za prijatelje z Bukovice. Jošt

Všeč mi je bila hoja in igranje nogometa. Bilo je zabavno. Jaka

Zelo sem se zabavala, ko smo se lovili okoli cerkve in ko smo tekli po gozdu. Janja

Dobro je bilo, ko smo prišli na vrh. Največ  sem se družil z Viktorjem. Voranc

Všeč mi je bilo, da smo pri šoli igrali nogomet in ker smo se družili. Ana

Všeč mi je bilo, da sem se lahko družila z Larisso. Vida

Družil sem se z mojim bratrancem Davidom. Peter

Družila sem se s prijateljicami Klaro, Mašo, Tinkaro, Aliso, Laro in Hano. Karolina

Učiteljice bi še dodale, da smo bili na Plani pri gospe Marjetki in gospodu Francu, kot že ničkolikokrat, gostoljubno povabljeni na čaj, kruh z medom in piškote. Take geste so neprecenljive tako za nas kot za otroke.

Vse pohvale učencem za hojo brez pritoževanja, čeprav so naše naprave izmerile več kot 18.000 korakov. Na poti so otroci nabirali kostanj. Zagotovo so obudili prijetne odnose iz vrtca ali pa spoznali nove prijatelje. Zadovoljno so se poigrali tudi na šolskem igrišču in igralih.

Po treh letih smo lahko izpeljali druženje vseh podružnic in čutiti je bilo, da smo tega vsi zelo veseli. Športni dan je eden v nizu dogodkov ob 110 – letnici naše podružnice.

Učiteljice PŠ Bukovščica