Še ena od Davidovih neverjetnih kreacij.  Če se samo spomnimo na lanskoletni Titanik iz lego kock in sedaj ta tovornjak.  Naš David bo nekoč lahko še zelo znan industrijski oblikovalec. Res mojstrsko!  Prav škoda, da učiteljice nismo prejele  umetnij vseh učencev.

V času šolanja doma pa smo se tudi dobro razgibali, kar kaže Joštov športni program.

Po natečaju prvega tedna, je učiteljica Katja zastavila tretjo likovno nalogo in sicer ustvariti reliefno umetnino iz materiala, ki ga najdemo doma. Tako ste nekateri pridno kombinirali naravne in odpadne materiale. Pri tejle piti pa se nam vsem pocedijo sline.

Za konec pa vam vse učiteljice želimo lepe velikonočne praznike in seveda pridno ustvarjajte še naprej.